O firmie Kontakt
Audyt
 

Firma nasza dysponuje bazą wiedzy oraz doświadczeniem w przeprowadzaniu audytów zewnętrznych projektów współfinansowanych ze środków UE. Współpraca z nami zapewni wypełnienie wszystkich wymagań Instytucji Zarządzającej. Przeprowadzając audyt staramy się, w miarę możliwości, ograniczyć uciążliwość prowadzonych prac. Zleceniodawca jest dla nas przede wszystkim klientem. Przypuszczalnie z tego powodu audytowane instytucje cenią sobie naszą współpracę, czego dowodem są listy rekomendacyjne z każdego z wykonanych audytów .

Z ponad 600 zrealizowanymi już audytami jesteśmy jednym z liderów na tym rynku. 


Audyt realizujemy zawsze zgodnie z aktualnymi wytycznymi  Instytucji Zarządzającej oraz zgodnie z Międzynarodowymi Standardami IIA oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

W naszym zespole jest biegły rewident oraz audytorzy posiadający certyfikaty międzynarodowe CIA, CISA, CFE i CISM, co jest szczególnie istotne w przypadku, kiedy projekt zostanie wytypowany do audytu przez Komisję Europejską. Zatrudniamy również audytorów posiadających zdany egzamin MF na audytora wewnętrznego. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do g�ry
Strefa Klienta